Ciągle nie wiadomo jaka dokładnie przyszłość czeka Jacka Wilshere’a. Z otoczenia klubu napływają informację, że nie będzie dla niego miejsce w zespole z Londynu w kolejnym sezonie. Według najnowszych informacji miałby on trafić do Włoch.

Usługami zawodnika zainteresowana jest Sampdoria, która chciałaby pozyskać zawodnika na zasadzie transferu definitywnego. Anglik ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Bournemouth, gdzie zagrał dobry sezon. Udało mu się, zaliczyć aż 27 spotkań co w jego wypadku jest bardzo dobrym wynikiem. Niestety pod koniec sezonu znowu przydarzyła mu się kontuzja, która wykluczyła go z kilku meczy.

Włoski klub, który zakończył poprzedni sezon na 11 miejscu, chciałbym pozyskać Anglika za … 9 mln funtów. Taka kwota wydaje się dość mała jak na dzisiejsze czasy, jednak warto pamiętać, że głównym problemem Jacka, są kontuzje, które znacznie zaniżają jego wartość.

Najbliższy czas pokaże, czy Arsenal przystanie na tą propozycję i czy Anglikowi spodoba się wizja przeprowadzki do Włoch.

Źródło: www.theguardian.com

Komentarze

komentarze