Premier League – Terminarz

1. kolejka

Piątek, 11 sierpnia 2017

20:45

ARSENAL FC

4:3

LEICESTER CITY

Sobota, 12 sierpnia 2017

13:30

WATFORD FC

3:3

LIVERPOOL

16:00

CHELSEA FC

2:3

BURNLEY FC

16:00

CRYSTAL PALACE

0:3

HUDDERSFIELD TOWN

16:00

EVERTON

1:0

STOKE CITY

16:00

SOUTHAMPTON

0:0

SWANSEA CITY

16:00

WEST BROMWICH ALBION

1:0

AFC BOURNEMOUTH

18:30

BRIGHTON & HOVE ALBION

0:2

MANCHESTER CITY

Niedziela, 13 sierpnia 2017

14:30

NEWCASTLE UNITED

0:2

TOTTENHAM HOTSPUR

17:00

MANCHESTER UNITED

4:0

WEST HAM UNITED

2. kolejka

Sobota, 19 sierpnia 2017

13:30

SWANSEA CITY

0:4

MANCHESTER UNITED

16:00

AFC BOURNEMOUTH

0:2

WATFORD FC

16:00

BURNLEY FC

0:1

WEST BROMWICH ALBION

16:00

LEICESTER CITY

2:0

BRIGHTON & HOVE ALBION

16:00

LIVERPOOL

1:0

CRYSTAL PALACE

16:00

SOUTHAMPTON

3:2

WEST HAM UNITED

18:30

STOKE CITY

1:0

ARSENAL FC

Niedziela, 20 sierpnia 2017

14:30

HUDDERSFIELD TOWN

1:0

NEWCASTLE UNITED

17:00

TOTTENHAM HOTSPUR

1:2

CHELSEA FC

Poniedziałek, 21 sierpnia 2017

21:00

MANCHESTER CITY

1:1

EVERTON

3. kolejka

Sobota, 26 sierpnia 2017

13:30

AFC BOURNEMOUTH

1:2

MANCHESTER CITY

16:00

CHELSEA FC

2:0

EVERTON

16:00

CRYSTAL PALACE

0:2

SWANSEA CITY

16:00

HUDDERSFIELD TOWN

0:0

SOUTHAMPTON

16:00

NEWCASTLE UNITED

3:0

WEST HAM UNITED

16:00

TOTTENHAM HOTSPUR

1:1

BURNLEY FC

16:00

WATFORD FC

0:0

BRIGHTON & HOVE ALBION

18:30

MANCHESTER UNITED

2:0

LEICESTER CITY

Niedziela, 27 sierpnia 2017

14:30

WEST BROMWICH ALBION

1:1

STOKE CITY

17:00

LIVERPOOL

4:0

ARSENAL FC

4. kolejka

Sobota, 9 września 2017

13:30

MANCHESTER CITY

5:0

LIVERPOOL

16:00

ARSENAL FC

3:0

AFC BOURNEMOUTH

16:00

BRIGHTON & HOVE ALBION

3:1

WEST BROMWICH ALBION

16:00

EVERTON

0:3

TOTTENHAM HOTSPUR

16:00

LEICESTER CITY

1:2

CHELSEA FC

16:00

SOUTHAMPTON

0:2

WATFORD FC

18:30

STOKE CITY

2:2

MANCHESTER UNITED

Niedziela, 10 września 2017

14:30

BURNLEY FC

1:0

CRYSTAL PALACE

17:00

SWANSEA CITY

0:1

NEWCASTLE UNITED

Poniedziałek, 11 września 2017

21:00

WEST HAM UNITED

2:0

HUDDERSFIELD TOWN

5. kolejka

Piątek, 15 września 2017

21:00

AFC BOURNEMOUTH

2:1

BRIGHTON & HOVE ALBION

Sobota, 16 września 2017

13:30

CRYSTAL PALACE

0:1

SOUTHAMPTON

16:00

HUDDERSFIELD TOWN

-:-

LEICESTER CITY

16:00

LIVERPOOL

1:1

BURNLEY FC

16:00

NEWCASTLE UNITED

1:1

STOKE CITY

16:00

WATFORD FC

0:6

MANCHESTER CITY

16:00

WEST BROMWICH ALBION

0:0

WEST HAM UNITED

18:30

TOTTENHAM HOTSPUR

-:-

SWANSEA CITY

Niedziela, 17 września 2017

14:30

CHELSEA FC

-:-

ARSENAL FC

17:00

MANCHESTER UNITED

-:-

EVERTON

6. kolejka

Sobota, 23 września 2017

13:30

WEST HAM UNITED

-:-

TOTTENHAM HOTSPUR

16:00

BURNLEY FC

-:-

HUDDERSFIELD TOWN

16:00

EVERTON

-:-

AFC BOURNEMOUTH

16:00

MANCHESTER CITY

-:-

CRYSTAL PALACE

16:00

SOUTHAMPTON

-:-

MANCHESTER UNITED

16:00

STOKE CITY

-:-

CHELSEA FC

16:00

SWANSEA CITY

-:-

WATFORD FC

18:30

LEICESTER CITY

-:-

LIVERPOOL

Niedziela, 24 września 2017

17:00

BRIGHTON & HOVE ALBION

-:-

NEWCASTLE UNITED

Poniedziałek, 25 września 2017

21:00

ARSENAL FC

-:-

WEST BROMWICH ALBION

7. kolejka

Sobota, 30 września 2017

13:30

HUDDERSFIELD TOWN

-:-

TOTTENHAM HOTSPUR

16:00

AFC BOURNEMOUTH

-:-

LEICESTER CITY

16:00

MANCHESTER UNITED

-:-

CRYSTAL PALACE

16:00

STOKE CITY

-:-

SOUTHAMPTON

16:00

WEST BROMWICH ALBION

-:-

WATFORD FC

16:00

WEST HAM UNITED

-:-

SWANSEA CITY

18:30

CHELSEA FC

-:-

MANCHESTER CITY

Niedziela, 1 października 2017

13:00

ARSENAL FC

-:-

BRIGHTON & HOVE ALBION

15:15

EVERTON

-:-

BURNLEY FC

17:30

NEWCASTLE UNITED

-:-

LIVERPOOL

8. kolejka

Sobota, 14 października 2017

13:30

LIVERPOOL

-:-

MANCHESTER UNITED

16:00

BURNLEY FC

-:-

WEST HAM UNITED

16:00

CRYSTAL PALACE

-:-

CHELSEA FC

16:00

MANCHESTER CITY

-:-

STOKE CITY

16:00

SWANSEA CITY

-:-

HUDDERSFIELD TOWN

16:00

TOTTENHAM HOTSPUR

-:-

AFC BOURNEMOUTH

18:30

WATFORD FC

-:-

ARSENAL FC

Niedziela, 15 października 2017

14:30

BRIGHTON & HOVE ALBION

-:-

EVERTON

17:00

SOUTHAMPTON

-:-

NEWCASTLE UNITED

Poniedziałek, 16 października 2017

21:00

LEICESTER CITY

-:-

WEST BROMWICH ALBION

9. kolejka

Piątek, 20 października 2017

21:00

WEST HAM UNITED

-:-

BRIGHTON & HOVE ALBION

Sobota, 21 października 2017

16:00

HUDDERSFIELD TOWN

-:-

MANCHESTER UNITED

16:00

MANCHESTER CITY

-:-

BURNLEY FC

16:00

NEWCASTLE UNITED

-:-

CRYSTAL PALACE

16:00

STOKE CITY

-:-

AFC BOURNEMOUTH

16:00

SWANSEA CITY

-:-

LEICESTER CITY

18:30

SOUTHAMPTON

-:-

WEST BROMWICH ALBION

Niedziela, 22 października 2017

14:30

EVERTON

-:-

ARSENAL FC

17:00

TOTTENHAM HOTSPUR

-:-

LIVERPOOL

Poniedziałek, 23 października 2017

21:00

CHELSEA FC

-:-

WATFORD FC

10. kolejka

Sobota, 28 października 2017

13:30

MANCHESTER UNITED

-:-

TOTTENHAM HOTSPUR

16:00

ARSENAL FC

-:-

SWANSEA CITY

16:00

CRYSTAL PALACE

-:-

WEST HAM UNITED

16:00

LIVERPOOL

-:-

HUDDERSFIELD TOWN

16:00

WATFORD FC

-:-

STOKE CITY

16:00

WEST BROMWICH ALBION

-:-

MANCHESTER CITY

18:30

AFC BOURNEMOUTH

-:-

CHELSEA FC

Niedziela, 29 października 2017

14:30

BRIGHTON & HOVE ALBION

-:-

SOUTHAMPTON

17:00

LEICESTER CITY

-:-

EVERTON

Poniedziałek, 30 października 2017

21:00

BURNLEY FC

-:-

NEWCASTLE UNITED

11. kolejka

Sobota, 4 listopada 2017

13:30

STOKE CITY

-:-

LEICESTER CITY

16:00

EVERTON

-:-

WATFORD FC

16:00

HUDDERSFIELD TOWN

-:-

WEST BROMWICH ALBION

16:00

NEWCASTLE UNITED

-:-

AFC BOURNEMOUTH

16:00

SOUTHAMPTON

-:-

BURNLEY FC

16:00

SWANSEA CITY

-:-

BRIGHTON & HOVE ALBION

18:30

WEST HAM UNITED

-:-

LIVERPOOL

Niedziela, 5 listopada 2017

13:00

TOTTENHAM HOTSPUR

-:-

CRYSTAL PALACE

15:15

MANCHESTER CITY

-:-

ARSENAL FC

17:30

CHELSEA FC

-:-

MANCHESTER UNITED

12. kolejka

Sobota, 18 listopada 2017

16:00

AFC BOURNEMOUTH

-:-

HUDDERSFIELD TOWN

16:00

BURNLEY FC

-:-

SWANSEA CITY

16:00

CRYSTAL PALACE

-:-

EVERTON

16:00

LEICESTER CITY

-:-

MANCHESTER CITY

16:00

LIVERPOOL

-:-

SOUTHAMPTON

16:00

WEST BROMWICH ALBION

-:-

CHELSEA FC

18:30

MANCHESTER UNITED

-:-

NEWCASTLE UNITED

Niedziela, 19 listopada 2017

14:30

ARSENAL FC

-:-

TOTTENHAM HOTSPUR

17:00

WATFORD FC

-:-

WEST HAM UNITED

Poniedziałek, 20 listopada 2017

21:00

BRIGHTON & HOVE ALBION

-:-

STOKE CITY

13. kolejka

Piątek, 24 listopada 2017

21:00

WEST HAM UNITED

-:-

LEICESTER CITY

Sobota, 25 listopada 2017

13:30

SOUTHAMPTON

-:-

EVERTON

16:00

CRYSTAL PALACE

-:-

STOKE CITY

16:00

MANCHESTER UNITED

-:-

BRIGHTON & HOVE ALBION

16:00

NEWCASTLE UNITED

-:-

WATFORD FC

16:00

SWANSEA CITY

-:-

AFC BOURNEMOUTH

16:00

TOTTENHAM HOTSPUR

-:-

WEST BROMWICH ALBION

18:30

LIVERPOOL

-:-

CHELSEA FC

Niedziela, 26 listopada 2017

15:00

BURNLEY FC

-:-

ARSENAL FC

17:00

HUDDERSFIELD TOWN

-:-

MANCHESTER CITY

14. kolejka

Wtorek, 28 listopada 2017

20:45

BRIGHTON & HOVE ALBION

-:-

CRYSTAL PALACE

20:45

LEICESTER CITY

-:-

TOTTENHAM HOTSPUR

21:00

WATFORD FC

-:-

MANCHESTER UNITED

21:00

WEST BROMWICH ALBION

-:-

NEWCASTLE UNITED

Środa, 29 listopada 2017

20:45

AFC BOURNEMOUTH

-:-

BURNLEY FC

20:45

ARSENAL FC

-:-

HUDDERSFIELD TOWN

20:45

CHELSEA FC

-:-

SWANSEA CITY

20:45

EVERTON

-:-

WEST HAM UNITED

21:00

MANCHESTER CITY

-:-

SOUTHAMPTON

21:00

STOKE CITY

-:-

LIVERPOOL

15. kolejka

Sobota, 2 grudnia 2017

16:00

AFC BOURNEMOUTH

-:-

SOUTHAMPTON

16:00

ARSENAL FC

-:-

MANCHESTER UNITED

16:00

BRIGHTON & HOVE ALBION

-:-

LIVERPOOL

16:00

CHELSEA FC

-:-

NEWCASTLE UNITED

16:00

EVERTON

-:-

HUDDERSFIELD TOWN

16:00

LEICESTER CITY

-:-

BURNLEY FC

16:00

MANCHESTER CITY

-:-

WEST HAM UNITED

16:00

STOKE CITY

-:-

SWANSEA CITY

16:00

WATFORD FC

-:-

TOTTENHAM HOTSPUR

16:00

WEST BROMWICH ALBION

-:-

CRYSTAL PALACE

16. kolejka

Sobota, 9 grudnia 2017

16:00

BURNLEY FC

-:-

WATFORD FC

16:00

CRYSTAL PALACE

-:-

AFC BOURNEMOUTH

16:00

HUDDERSFIELD TOWN

-:-

BRIGHTON & HOVE ALBION

16:00

LIVERPOOL

-:-

EVERTON

16:00

MANCHESTER UNITED

-:-

MANCHESTER CITY

16:00

NEWCASTLE UNITED

-:-

LEICESTER CITY

16:00

SOUTHAMPTON

-:-

ARSENAL FC

16:00

SWANSEA CITY

-:-

WEST BROMWICH ALBION

16:00

TOTTENHAM HOTSPUR

-:-

STOKE CITY

16:00

WEST HAM UNITED

-:-

CHELSEA FC

17. kolejka

Wtorek, 12 grudnia 2017

20:45

BURNLEY FC

-:-

STOKE CITY

20:45

HUDDERSFIELD TOWN

-:-

CHELSEA FC

20:45

SWANSEA CITY

-:-

MANCHESTER CITY

20:45

WEST HAM UNITED

-:-

ARSENAL FC

21:00

CRYSTAL PALACE

-:-

WATFORD FC

21:00

MANCHESTER UNITED

-:-

AFC BOURNEMOUTH

Środa, 13 grudnia 2017

20:45

NEWCASTLE UNITED

-:-

EVERTON

20:45

SOUTHAMPTON

-:-

LEICESTER CITY

21:00

LIVERPOOL

-:-

WEST BROMWICH ALBION

21:00

TOTTENHAM HOTSPUR

-:-

BRIGHTON & HOVE ALBION

18. kolejka

Sobota, 16 grudnia 2017

16:00

AFC BOURNEMOUTH

-:-

LIVERPOOL

16:00

ARSENAL FC

-:-

NEWCASTLE UNITED

16:00

BRIGHTON & HOVE ALBION

-:-

BURNLEY FC

16:00

CHELSEA FC

-:-

SOUTHAMPTON

16:00

EVERTON

-:-

SWANSEA CITY

16:00

LEICESTER CITY

-:-

CRYSTAL PALACE

16:00

MANCHESTER CITY

-:-

TOTTENHAM HOTSPUR

16:00

STOKE CITY

-:-

WEST HAM UNITED

16:00

WATFORD FC

-:-

HUDDERSFIELD TOWN

16:00

WEST BROMWICH ALBION

-:-

MANCHESTER UNITED

19. kolejka

Sobota, 23 grudnia 2017

16:00

ARSENAL FC

-:-

LIVERPOOL

16:00

BRIGHTON & HOVE ALBION

-:-

WATFORD FC

16:00

BURNLEY FC

-:-

TOTTENHAM HOTSPUR

16:00

EVERTON

-:-

CHELSEA FC

16:00

LEICESTER CITY

-:-

MANCHESTER UNITED

16:00

MANCHESTER CITY

-:-

AFC BOURNEMOUTH

16:00

SOUTHAMPTON

-:-

HUDDERSFIELD TOWN

16:00

STOKE CITY

-:-

WEST BROMWICH ALBION

16:00

SWANSEA CITY

-:-

CRYSTAL PALACE

16:00

WEST HAM UNITED

-:-

NEWCASTLE UNITED

20. kolejka

Wtorek, 26 grudnia 2017

16:00

AFC BOURNEMOUTH

-:-

WEST HAM UNITED

16:00

CHELSEA FC

-:-

BRIGHTON & HOVE ALBION

16:00

CRYSTAL PALACE

-:-

ARSENAL FC

16:00

HUDDERSFIELD TOWN

-:-

STOKE CITY

16:00

LIVERPOOL

-:-

SWANSEA CITY

16:00

MANCHESTER UNITED

-:-

BURNLEY FC

16:00

NEWCASTLE UNITED

-:-

MANCHESTER CITY

16:00

TOTTENHAM HOTSPUR

-:-

SOUTHAMPTON

16:00

WATFORD FC

-:-

LEICESTER CITY

16:00

WEST BROMWICH ALBION

-:-

EVERTON

21. kolejka

Sobota, 30 grudnia 2017

16:00

AFC BOURNEMOUTH

-:-

EVERTON

16:00

CHELSEA FC

-:-

STOKE CITY

16:00

CRYSTAL PALACE

-:-

MANCHESTER CITY

16:00

HUDDERSFIELD TOWN

-:-

BURNLEY FC

16:00

LIVERPOOL

-:-

LEICESTER CITY

16:00

MANCHESTER UNITED

-:-

SOUTHAMPTON

16:00

NEWCASTLE UNITED

-:-

BRIGHTON & HOVE ALBION

16:00

TOTTENHAM HOTSPUR

-:-

WEST HAM UNITED

16:00

WATFORD FC

-:-

SWANSEA CITY

16:00

WEST BROMWICH ALBION

-:-

ARSENAL FC

22. kolejka

Poniedziałek, 1 stycznia 2018

16:00

ARSENAL FC

-:-

CHELSEA FC

16:00

BRIGHTON & HOVE ALBION

-:-

AFC BOURNEMOUTH

16:00

BURNLEY FC

-:-

LIVERPOOL

16:00

EVERTON

-:-

MANCHESTER UNITED

16:00

LEICESTER CITY

-:-

HUDDERSFIELD TOWN

16:00

MANCHESTER CITY

-:-

WATFORD FC

16:00

SOUTHAMPTON

-:-

CRYSTAL PALACE

16:00

STOKE CITY

-:-

NEWCASTLE UNITED

16:00

SWANSEA CITY

-:-

TOTTENHAM HOTSPUR

16:00

WEST HAM UNITED

-:-

WEST BROMWICH ALBION

23. kolejka

Sobota, 13 stycznia 2018

16:00

AFC BOURNEMOUTH

-:-

ARSENAL FC

16:00

CHELSEA FC

-:-

LEICESTER CITY

16:00

CRYSTAL PALACE

-:-

BURNLEY FC

16:00

HUDDERSFIELD TOWN

-:-

WEST HAM UNITED

16:00

LIVERPOOL

-:-

MANCHESTER CITY

16:00

MANCHESTER UNITED

-:-

STOKE CITY

16:00

NEWCASTLE UNITED

-:-

SWANSEA CITY

16:00

TOTTENHAM HOTSPUR

-:-

EVERTON

16:00

WATFORD FC

-:-

SOUTHAMPTON

16:00

WEST BROMWICH ALBION

-:-

BRIGHTON & HOVE ALBION

24. kolejka

Sobota, 20 stycznia 2018

16:00

ARSENAL FC

-:-

CRYSTAL PALACE

16:00

BRIGHTON & HOVE ALBION

-:-

CHELSEA FC

16:00

BURNLEY FC

-:-

MANCHESTER UNITED

16:00

EVERTON

-:-

WEST BROMWICH ALBION

16:00

LEICESTER CITY

-:-

WATFORD FC

16:00

MANCHESTER CITY

-:-

NEWCASTLE UNITED

16:00

SOUTHAMPTON

-:-

TOTTENHAM HOTSPUR

16:00

STOKE CITY

-:-

HUDDERSFIELD TOWN

16:00

SWANSEA CITY

-:-

LIVERPOOL

16:00

WEST HAM UNITED

-:-

AFC BOURNEMOUTH

25. kolejka

Wtorek, 30 stycznia 2018

20:45

HUDDERSFIELD TOWN

-:-

LIVERPOOL

20:45

SWANSEA CITY

-:-

ARSENAL FC

20:45

WEST HAM UNITED

-:-

CRYSTAL PALACE

Środa, 31 stycznia 2018

20:45

CHELSEA FC

-:-

AFC BOURNEMOUTH

20:45

EVERTON

-:-

LEICESTER CITY

20:45

NEWCASTLE UNITED

-:-

BURNLEY FC

20:45

SOUTHAMPTON

-:-

BRIGHTON & HOVE ALBION

21:00

MANCHESTER CITY

-:-

WEST BROMWICH ALBION

21:00

STOKE CITY

-:-

WATFORD FC

21:00

TOTTENHAM HOTSPUR

-:-

MANCHESTER UNITED

26. kolejka

Sobota, 3 lutego 2018

16:00

AFC BOURNEMOUTH

-:-

STOKE CITY

16:00

ARSENAL FC

-:-

EVERTON

16:00

BRIGHTON & HOVE ALBION

-:-

WEST HAM UNITED

16:00

BURNLEY FC

-:-

MANCHESTER CITY

16:00

CRYSTAL PALACE

-:-

NEWCASTLE UNITED

16:00

LEICESTER CITY

-:-

SWANSEA CITY

16:00

LIVERPOOL

-:-

TOTTENHAM HOTSPUR

16:00

MANCHESTER UNITED

-:-

HUDDERSFIELD TOWN

16:00

WATFORD FC

-:-

CHELSEA FC

16:00

WEST BROMWICH ALBION

-:-

SOUTHAMPTON

27. kolejka

Sobota, 10 lutego 2018

16:00

CHELSEA FC

-:-

WEST BROMWICH ALBION

16:00

EVERTON

-:-

CRYSTAL PALACE

16:00

HUDDERSFIELD TOWN

-:-

AFC BOURNEMOUTH

16:00

MANCHESTER CITY

-:-

LEICESTER CITY

16:00

NEWCASTLE UNITED

-:-

MANCHESTER UNITED

16:00

SOUTHAMPTON

-:-

LIVERPOOL

16:00

STOKE CITY

-:-

BRIGHTON & HOVE ALBION

16:00

SWANSEA CITY

-:-

BURNLEY FC

16:00

TOTTENHAM HOTSPUR

-:-

ARSENAL FC

16:00

WEST HAM UNITED

-:-

WATFORD FC

28. kolejka

Sobota, 24 lutego 2018

16:00

AFC BOURNEMOUTH

-:-

NEWCASTLE UNITED

16:00

ARSENAL FC

-:-

MANCHESTER CITY

16:00

BRIGHTON & HOVE ALBION

-:-

SWANSEA CITY

16:00

BURNLEY FC

-:-

SOUTHAMPTON

16:00

CRYSTAL PALACE

-:-

TOTTENHAM HOTSPUR

16:00

LEICESTER CITY

-:-

STOKE CITY

16:00

LIVERPOOL

-:-

WEST HAM UNITED

16:00

MANCHESTER UNITED

-:-

CHELSEA FC

16:00

WATFORD FC

-:-

EVERTON

16:00

WEST BROMWICH ALBION

-:-

HUDDERSFIELD TOWN

29. kolejka

Sobota, 3 marca 2018

16:00

BRIGHTON & HOVE ALBION

-:-

ARSENAL FC

16:00

BURNLEY FC

-:-

EVERTON

16:00

CRYSTAL PALACE

-:-

MANCHESTER UNITED

16:00

LEICESTER CITY

-:-

AFC BOURNEMOUTH

16:00

LIVERPOOL

-:-

NEWCASTLE UNITED

16:00

MANCHESTER CITY

-:-

CHELSEA FC

16:00

SOUTHAMPTON

-:-

STOKE CITY

16:00

SWANSEA CITY

-:-

WEST HAM UNITED

16:00

TOTTENHAM HOTSPUR

-:-

HUDDERSFIELD TOWN

16:00

WATFORD FC

-:-

WEST BROMWICH ALBION

30. kolejka

Sobota, 10 marca 2018

16:00

AFC BOURNEMOUTH

-:-

TOTTENHAM HOTSPUR

16:00

ARSENAL FC

-:-

WATFORD FC

16:00

CHELSEA FC

-:-

CRYSTAL PALACE

16:00

EVERTON

-:-

BRIGHTON & HOVE ALBION

16:00

HUDDERSFIELD TOWN

-:-

SWANSEA CITY

16:00

MANCHESTER UNITED

-:-

LIVERPOOL

16:00

NEWCASTLE UNITED

-:-

SOUTHAMPTON

16:00

STOKE CITY

-:-

MANCHESTER CITY

16:00

WEST BROMWICH ALBION

-:-

LEICESTER CITY

16:00

WEST HAM UNITED

-:-

BURNLEY FC

31. kolejka

Sobota, 17 marca 2018

16:00

AFC BOURNEMOUTH

-:-

WEST BROMWICH ALBION

16:00

BURNLEY FC

-:-

CHELSEA FC

16:00

HUDDERSFIELD TOWN

-:-

CRYSTAL PALACE

16:00

LEICESTER CITY

-:-

ARSENAL FC

16:00

LIVERPOOL

-:-

WATFORD FC

16:00

MANCHESTER CITY

-:-

BRIGHTON & HOVE ALBION

16:00

STOKE CITY

-:-

EVERTON

16:00

SWANSEA CITY

-:-

SOUTHAMPTON

16:00

TOTTENHAM HOTSPUR

-:-

NEWCASTLE UNITED

16:00

WEST HAM UNITED

-:-

MANCHESTER UNITED

32. kolejka

Sobota, 31 marca 2018

16:00

ARSENAL FC

-:-

STOKE CITY

16:00

BRIGHTON & HOVE ALBION

-:-

LEICESTER CITY

16:00

CHELSEA FC

-:-

TOTTENHAM HOTSPUR

16:00

CRYSTAL PALACE

-:-

LIVERPOOL

16:00

EVERTON

-:-

MANCHESTER CITY

16:00

MANCHESTER UNITED

-:-

SWANSEA CITY

16:00

NEWCASTLE UNITED

-:-

HUDDERSFIELD TOWN

16:00

WATFORD FC

-:-

AFC BOURNEMOUTH

16:00

WEST BROMWICH ALBION

-:-

BURNLEY FC

16:00

WEST HAM UNITED

-:-

SOUTHAMPTON

33. kolejka

Sobota, 7 kwietnia 2018

16:00

AFC BOURNEMOUTH

-:-

CRYSTAL PALACE

16:00

ARSENAL FC

-:-

SOUTHAMPTON

16:00

BRIGHTON & HOVE ALBION

-:-

HUDDERSFIELD TOWN

16:00

CHELSEA FC

-:-

WEST HAM UNITED

16:00

EVERTON

-:-

LIVERPOOL

16:00

LEICESTER CITY

-:-

NEWCASTLE UNITED

16:00

MANCHESTER CITY

-:-

MANCHESTER UNITED

16:00

STOKE CITY

-:-

TOTTENHAM HOTSPUR

16:00

WATFORD FC

-:-

BURNLEY FC

16:00

WEST BROMWICH ALBION

-:-

SWANSEA CITY

34. kolejka

Sobota, 14 kwietnia 2018

16:00

BURNLEY FC

-:-

LEICESTER CITY

16:00

CRYSTAL PALACE

-:-

BRIGHTON & HOVE ALBION

16:00

HUDDERSFIELD TOWN

-:-

WATFORD FC

16:00

LIVERPOOL

-:-

AFC BOURNEMOUTH

16:00

MANCHESTER UNITED

-:-

WEST BROMWICH ALBION

16:00

NEWCASTLE UNITED

-:-

ARSENAL FC

16:00

SOUTHAMPTON

-:-

CHELSEA FC

16:00

SWANSEA CITY

-:-

EVERTON

16:00

TOTTENHAM HOTSPUR

-:-

MANCHESTER CITY

16:00

WEST HAM UNITED

-:-

STOKE CITY

35. kolejka

Sobota, 21 kwietnia 2018

16:00

AFC BOURNEMOUTH

-:-

MANCHESTER UNITED

16:00

ARSENAL FC

-:-

WEST HAM UNITED

16:00

BRIGHTON & HOVE ALBION

-:-

TOTTENHAM HOTSPUR

16:00

CHELSEA FC

-:-

HUDDERSFIELD TOWN

16:00

EVERTON

-:-

NEWCASTLE UNITED

16:00

LEICESTER CITY

-:-

SOUTHAMPTON

16:00

MANCHESTER CITY

-:-

SWANSEA CITY

16:00

STOKE CITY

-:-

BURNLEY FC

16:00

WATFORD FC

-:-

CRYSTAL PALACE

16:00

WEST BROMWICH ALBION

-:-

LIVERPOOL

36. kolejka

Sobota, 28 kwietnia 2018

16:00

BURNLEY FC

-:-

BRIGHTON & HOVE ALBION

16:00

CRYSTAL PALACE

-:-

LEICESTER CITY

16:00

HUDDERSFIELD TOWN

-:-

EVERTON

16:00

LIVERPOOL

-:-

STOKE CITY

16:00

MANCHESTER UNITED

-:-

ARSENAL FC

16:00

NEWCASTLE UNITED

-:-

WEST BROMWICH ALBION

16:00

SOUTHAMPTON

-:-

AFC BOURNEMOUTH

16:00

SWANSEA CITY

-:-

CHELSEA FC

16:00

TOTTENHAM HOTSPUR

-:-

WATFORD FC

16:00

WEST HAM UNITED

-:-

MANCHESTER CITY

37. kolejka

Sobota, 5 maja 2018

16:00

AFC BOURNEMOUTH

-:-

SWANSEA CITY

16:00

ARSENAL FC

-:-

BURNLEY FC

16:00

BRIGHTON & HOVE ALBION

-:-

MANCHESTER UNITED

16:00

CHELSEA FC

-:-

LIVERPOOL

16:00

EVERTON

-:-

SOUTHAMPTON

16:00

LEICESTER CITY

-:-

WEST HAM UNITED

16:00

MANCHESTER CITY

-:-

HUDDERSFIELD TOWN

16:00

STOKE CITY

-:-

CRYSTAL PALACE

16:00

WATFORD FC

-:-

NEWCASTLE UNITED

16:00

WEST BROMWICH ALBION

-:-

TOTTENHAM HOTSPUR

38. kolejka

Niedziela, 13 maja 2018

16:00

BURNLEY FC

-:-

AFC BOURNEMOUTH

16:00

CRYSTAL PALACE

-:-

WEST BROMWICH ALBION

16:00

HUDDERSFIELD TOWN

-:-

ARSENAL FC

16:00

LIVERPOOL

-:-

BRIGHTON & HOVE ALBION

16:00

MANCHESTER UNITED

-:-

WATFORD FC

16:00

NEWCASTLE UNITED

-:-

CHELSEA FC

16:00

SOUTHAMPTON

-:-

MANCHESTER CITY

16:00

SWANSEA CITY

-:-

STOKE CITY

16:00

TOTTENHAM HOTSPUR

-:-

LEICESTER CITY

16:00

WEST HAM UNITED

-:-

EVERTON

Facebook Comments