Euro-2016

 GRUPA A  GRUPA B  GRUPA C
Z R P BB PKT
2
 1  0  3  7
1 2 0 1 5
1 0 2 -2 3
0 1 2 -2 1
Z R P BB PKT
 2  0  1  3  6
1 2 0 1 5
1 1 1 0 4
0 1 2 -4 1
Z R P BB PKT
   2  1 0  3  7
2 1 0 2 7
1 0 2 1 3
0 0 3 -5 0
Piątek 10. Czerwca
Francja 2:1 Rumunia
Stade de France, Paryż
Sobota 11. Czerwca
Albania 0:1 Szwajcaria
Stade Felix Bollaert-Delelis, Lens
Środa 15. Czerwca
Rumunia 1:1 Szwajcaria
Parc des Princes, Paryż
Środa 15. Czerwca
Francja 2:0 Albania
Stade Vélodrome, Marsylia
Niedziela 19. Czerwca
Rumunia 0:1 Albania
Parc OL, Lyon
Niedziela 19. Czerwca
Szwajcaria 0:0 Francja
Stade Pierre-Mauroy, Lille
Sobota 11. Czerwca
Walia 2:1 Słowacja
Matmut Atlantique, Bordeaux
Sobota 11. Czerwca
Anglia 1:1 Rosja
Stade Vélodrome, Marseille
Środa 15. Czerwca
Rosja 1:2 Słowacja
Stade Pierre-Mauroy, Lille
Czwartek 16. Czerwca
Anglia 2:1 Walia
Stade Felix Bollaert-Delelis, Lens
Poniedziałek 20. Czerwca
Rosja 0:3 Walia
Stadium Municipal, Toulouse
Poniedziałek 20. Czerwca
Słowacja 0:0 Anglia
Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne
Niedizela 12. Czerwca
Polska 1:0 Irlandia Północna
Allianz Riviera, Nicea
Niedziela 12. Czerwca
Niemcy 2:0 Ukraina
Stade Pierre-Mauroy, Lille
Czwartek 16. Czerwca
Ukraina 0:2 Irlandia Północna
Parc OL, Lyon
Czwartek 16. Czerwca
Niemcy 0:0 Polska
Stade de France, Paryż
Wtorek 21. Czerwca
Irlandia Połnocna 0:1 Niemcy
Parc des Princes, Paryż
Wtorek 21. Czerwca
Ukraina 0:1 Polska
Stade Vélodrome, Marsylia
 GRUPA D   GRUPA E  GRUPA F
  Z R P BB PKT
 2 1 2 7
2 0 1 3 6
1 0 2 -2 3
0 1 2 -3 1
  Z R P BB PKT
   2 1 2
6
2 0 1 2 6
1 1 1 -2 4
0 1 2 -2 1
  Z R P BB PKT
   1 2
0   2
5
1 2
1 5
3 3
1 1
-3
1
Niedziela 12. Czerwca
Turcja 0:1 Chorwacja
Parc des Princes, Paryż
Poniedziałek 13. Czerwca
Hiszpania 1:0 Czechy
Stadium Municipal, Toulouse
Piątek 17. Czerwca
Czechy 2:2 Chorwacja
Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne
Piątek 17. Czerwca
Hiszpania 3:0 Turcja
Allianz Riviera, Nicea
Wtorek 21. Czerwca
Chorwacja 2:1 Hiszpania
Matmut Atlantique, Bordeaux
Wtorek 21. Czerwca
Czechy 0:2 Turcja
Stade Felix Bollaert-Delelis, Lens
Poniedziałek 13. Czerwca
Irlandia 1:1 Szwecja
Stade de France, Paryż
 Poniedziałek 13. Czerwca
Belgia 0:2 Włochy
Parc OL, Lyon
Piątek 17. Czerwca
Włochy 1:0 Szwecja
Stadium Municipal, Toulouse
 Sobota 18. Czerwca
Belgia 3:0 Irlandia
Matmut Atlantique, Bordeaux
Środa 22. Czerwca
Włochy 0:1 Irlandia
Stade Pierre-Mauroy, Lille
Środa 22. Czerwca
Szwecja 0:1 Belgia
Allianz Riviera, Nicea
 Wtorek 14. Czerwca
Austria 0:2 Węgry
Matmut Atlantique, Bordeaux
 Wtorek 14. Czerwca
Portugalia 1:1 Islandia
Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne
 Sobota 18. Czerwca
Islandia 1:1 Węgry
Stade Vélodrome, Marsylia
 Sobota 18. Czerwca
Portugalia 0:0 Austria
Parc des Princes, Paryż
 Środa 22. Czerwca
Węgry 3:3 Portugalia
Parc OL, Lyon
 Środa 22. Czerwca
Islandia 2:1 Austria
Stade de France, Paryż

25 czerwca – Saint-Étienne
  Szwajcaria 1
30 czerwca – Marsylia
  Polska
zwycięstwo w rzutach karnych (5:6)
2
  Polska 1
25 czerwca – Lens
  Portugalia
zwycięstwo w rzutach karnych(3:5)
2
  Chorwacja 0
6 lipca – Lyon
  Portugalia
zwycięstwo w dogrywce
 1
  Portugalia 2
25 czerwca – Paryż
  Walia 0
  Walia 1
1 lipca – Lille
  Irlandia Północna 0
  Walia 3
26 czerwca – Tuluza
  Belgia  1
  Węgry  0
10 lipca – Saint-Denis
  Belgia 4
  Portugalia  1
26 czerwca – Lille
  Francja  0
  Niemcy  3
2 lipca – Bordeaux
  Słowacja 0
   Niemcy
zwycięstwo w rzutach karnych(6:5)
 2
27 czerwca – Saint-Denis
  Włochy 1
  Włochy  2
7 lipca – Marsylia
  Hiszpania 0
  Niemcy 0
26 czerwca – Lyon
  Francja 2
  Francja  2
3 lipca – Saint-Denis
  Irlandia 1
  Francja 5
27 czerwca – Nicea
  Islandia 2
  Anglia 1
  Islandia 2