Aktualności

Granit Xhaka: „Chcę zagrać z Tottenhamem!”

Szwajcar twierdzi, że zespół nie może oglądać się za siebie i myśleć o porażce na Anfield. Arsenal musi skupić się na Derbach Północnego Londynu. Xhaka uważa, że wygrana z Tottenhamem sprawi, iż i kibice, i piłkarze zapomną o porażce z Liverpoolem.

„Wiemy jak ważne są derby dla kibiców, klubu i dla nas, zawodników. W poprzednich sezonach pokazaliśmy, że potrafimy zagrać z nimi naprawdę dobrze. Będziemy pracować na 110%, żeby być przygotowani na mecz przeciwko Spurs.”

Zapytany o porażkę na Anfield Granit odpowiedział tak:

„Liverpool ma bardzo silną drużynę. Gra na ich stadionie zawsze jest trudna, nie tylko dla nas. Przegraliśmy, ale nie możemy się zamartwiać. Musimy być pozytywni i z nadzieją patrzeć na najbliższe tygodnie.”

„Druga połowa wyglądała znacznie lepiej niż pierwsza. Może gdyby udało nam się strzelić bramkę szybciej, bylibyśmy w stanie wywieźć pozytywny rezultat. Jednak przegraliśmy i nie ma sensu zastanawiać się, co by było, gdyby… Mamy wielu bardzo dobrych zawodników, jesteśmy w stanie osiągnąć wiele w tym sezonie, ale do tego potrzeba pracy.”

Dla wszystkich osób związanych z klubem niedzielny mecz będzie ekscytujący. Miejmy nadzieję, że piłkarze wespną się na szczyt swoich możliwości i zapewnią nam, kibicom, świetne widowisko.

Facebook Comments