Wywiady

Ramsey: Po prostu jestem bardzo szczęśliwy

Aaron Ramsey mówi, że zwycięstwo nad Manchesterem United może okazać się kluczowe w walce o Ligę Mistrzów.

Pomocnik zagrał przeciwko United po raz ostatni w koszulce Arsenalu i na pewno zapamięta ten mecz na długo. Zagrał bardzo dobre spotkanie, co zostało docenione przez Premier League. Walijczyka wybrano zawodnikiem meczu.

O to, co powiedział dziennikarzom:

o spotkaniu…

Wiedzieliśmy, że czeka nas trudne zadanie. Rywale byli w bardzo dobrej formie. Musieliśmy zagrać jak najlepiej. Zasłużyliśmy na to zwycięstwo. Każdy zostawił serce na boisku.

o walce o „top four”…

W czołówce jest ciasno, ale dzięki naszemu zwycięstwu i potknięciach niektórych zespołów zbliżyliśmy się do celu. Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, jak istotne było spotkanie z Manchesterem United. Chcieliśmy wygrać, zagraliśmy naprawdę solidnie. Dzięki temu mamy trzy punkty.

o tym, że to jego ostatni mecz w koszulce Arsenalu przeciwko Manchesterowi United…

Myślałem o tym przed pierwszym gwizdkiem, dlatego chciałem zagrać tak, aby pomóc moim kolegom najbardziej, jak to możliwe. Udało nam się, a to prawdopodobnie było moje ostatnie starcie z tym klubem w koszulce Arsenlu, więc po prostu jestem bardzo szczęśliwy, że wygraliśmy i zbliżyliśmy się do osiągnięcia zamierzonego celu.

o kluczu do zwycięstwa z United…

Zdobyliśmy trzy punkty dzięki temu, że każdy z nas dał z siebie wszystko, ciężko pracował. Kontrolowaliśmy grę, przez pierwsze pół godziny stworzyliśmy sobie kilka dogodnych okazji. Jesteśmy świadomi swojej jakości w domowych spotkaniach. Mam nadzieję, że uda nam się podtrzymać dobrą passę.

o tym, co trzeba zrobić, by awansować do Ligi Mistrzów…

Wiemy, że w Premier League nie ma łatwych spotkań. Będziemy dalej robić swoje, wierzyć w końcowy sukces. Wszystko zależy od nas. Już niedługo przekonamy się, gdzie zakończymy sezon.

Facebook Comments