Aktualności

Lacazette: Powinniśmy zdobyć więcej bramek

Jak przyznał Francuz, pomimo swego rodzaju dyskomfortu psychicznego związanego z serią siedmiu kolejnych wyjazdów bez zwycięstwa, Arsenal powinen wygrać z Huddersfield większą różnicą bramek, niż miało to miejsce.

Alex podwyższył prowadzenie Kanonierów, wbijajac piłkę do bramki po dobrej zespołowej akcji, i finalnym podaniu Ainsleya Maitlanda-Nilesa.

o tym, czy mogli zdobyć więcej bramek…

Tak, myślę, że przede wszystkim powinniśmy mieć więcej okazji na strzelenie bramki, jednak w drugiej połowie mierzyliśmy się z bardzo zdeterminowanym przeciwnikiem. Były to dla nas ciężkie chwilę, tym bardziej więc cieszy nas zdobycie trzech punktów.

 

o tym, czy Huddersfield go zaskoczyło…

Wiedzieliśmy, że będzie ciężko, bo już pierwsze spotkanie na Emirates nam to pokazało – zdobyliśmy wówczas zaledwie jedną bramkę. Spodziewaliśmy się trudnej przeprawy, ale ostatecznie jesteśmy zadowoleni z kolejnych trzech punktów, które pomogą nam w wyścigu o jak najwyższe miejsce na zakończenie sezonu.

 

o pierwszym wyjazdowym zwycięstwie od listopada…

Tak, mieliśmy to z tyłu głowy, jednak zdawaliśmy sobie również sprawę z jakości jaką posiadamy, jakości, która zdecydowała, że to my wygraliśmy to spotkanie.

 

 

 

 

 

Facebook Comments