Aktualności

“Mesut nigdzie się nie wybiera”

Agent Mesuta Özila zdradził, że niemiecki pomocnik planuje zostać w klubie przynajmniej do końca kontraktu, który obowiązuje do 2021 roku.

W ostatnim czasie Niemiec był łączony z odejściem z drużyny Kanonierów, od kiedy coraz częściej był pomijany przez Unaia Emerego przy ustalaniu składu.

Mimo wszystko, agent zawodnika – Dr. Erkut – mówi że Ozil nigdzie się nie wybiera i chce wypełnić obecny kontrakt.

W wywiadzie dla “Goal” powiedział: “Wolałbym nie rozmawiać o sytuacji Mesuta, ale słysząc wszystkie spekulacje na temat jego odejścia, myślę że ważnym jest aby sytuacja była klarowna, aby skończyć plotki na ten temat i skupić się na piłce nożnej”

“Mesut w styczniu ubiegłego roku podpisał nowy kontrakt, bo widzi swoją przyszłość w Arsenalu i nic w tej sprawie się nie zmieniło. Chce zostać w klubie do końca kontraktu, a może nawet dłużej”

“Mesut jest oddany Arsenalowi w 100%. Kocha ten klub i nie chce być nigdzie indziej. Jest dumny z tego że nosi tę koszulkę i może reprezentować jego barwy na boisku” – dodał agent pomocnika

“Bardzo zależy mu, aby dobrze wypełniać swoje obowiązki, bycie jednym z kapitanów jest dla niego bardzo ważne. Jego relacje z kolegami, sztabem i kibicami są świetne” – zakończył Erkut

Ozil, z powodu kontuzji kolana, pauzował w ostatnich dwóch meczach przeciwko Liverpoolowi i Fulham.

Autor: Mateusz Muszyński

 

Facebook Comments