Aktualności

Juventus potwierdza zainteresowanie Ramseyem

Dyrektor sportowy Juventusu – Fabricio Paratici – potwierdził że mistrzowie Włoch są zainteresowani ściągnięciem Aarona Ramseya.

 

Po tym jak zawodnik nie dogadał się z klubem w sprawie nowego kontraktu, zamierza on latem opuścić Arsenal, na zasadzie wolnego transferu.

Walijczyk może już bez żadnych konsekwencji negocjować swój transfer z klubami spoza Anglii ponieważ zostało mu ostatnie 6 miesięcy kontraktu.

“Sky” donosi że Juventus to kierunek, na którym najbardziej zależy pomocnikowi, a Paratici potwierdza że klub jest zainteresowany jego ściągnięciem.

“Ramsey to świetny zawodnik, który utrzymuje wysoki poziom od wielu lat oraz grający dla mocnego klubu. Na razie to tyle.” – powiedział Paratici w rozmowie ze “Sky in Italy”

“Latem kończy mu się kontrakt, a my zawsze obserwujemy takich zawodników na rynku transferowym, jest to świetna okazja, więc naturalnie zwracamy na niego uwagę.”

Gdy Paratici został zapytany czy Ramsey będzie w przyszłym sezonie zawodnikiem Juventusu, odpowiedział: “Jeszcze nie czas by o tym mówić. Obecnie jest zawodnikiem Arsenalu, a my nie jesteśmy jedynym aktywnym klubem na rynku transferowym. Sprawa wciąż pozostaje otwarta.”

Walijski pomocnik został ściągnięty do Kanonierów w 2008 roku z Cardiff City. Od tego czasu rozegrał dla londyńskiego klubu 352 spotkania w których zdobył 60 bramek.

Autor: Mateusz Muszyński

 

Facebook Comments