Aktualności Wywiady

Sokratis: Wykorzystujemy 70-80 procent naszego potencjału

Arsenal wygrał swoje niedzielne spotkanie z Bournemouth, przez co zaliczył udany start po przerwie reprezentacyjnej. Kolejny wielki już w tym tygodniu, kiedy to The Gunners zmierzą się w derbach północnego Londynu z Tottenhamem. Na temat obecnej dyspozycji drużyny głos zabrał Sokratis.

Póki co, wykorzystujemy około 70-80 procent naszego potencjału” – powiedział grecki obrońca. “Musimy wciąż poprawiać naszą grę, aby nie tracić piłki, oraz gdy ją mamy, aby zakończyć akcję i zdobyć bramkę.”

To jest ta różnica, musimy ją poprawić i zdajemy sobie z tego sprawę. Ciężko pracujemy każdego dnia i cieszę się, że jestem częścią zespołu, który bardzo dobrze ze sobą współpracuje.”

“Jesteśmy pewni siebie jeśli chodzi o zakończenie sezonu w czołowej czwórce, ale to nie jest łatwe. Następny tydzień jest bardzo istotny, dlatego ważne było zdobycie kompletu punktów w ostatnim spotkaniu, ponieważ wyjdziemy na mecz derbowy pełni pewności siebie i zobaczymy co się wydarzy.”

“To będzie bardzo trudne starcie. Mamy przed sobą dużo gier, wszystko szybko się zmienia, to jest trudne, ale co mogę powiedzieć? Na razie nie jesteśmy źli, jesteśmy dobrzy.”

Nie sądzę jednak, że jest to mecz, który może dać ci Ligę Mistrzów. Na przykład jeśli wygrywamy przeciwko Tottenhamowi i przegrywamy inne gry, to nic nam to nie da.”

“Dla mnie bardzo ważne jest, aby w każdej grze wyglądać inaczej, aby wygrać w każdej grze, a na końcu zobaczymy jak to się skończy, ale oczywiście mecz Tottenhamem jest bardzo ważny.” – zakończył Grek.

Facebook Comments