Aktualności

Wenger: Pogłoski o moich negocjacjach z Milanem są nieprawdziwe

Arsène Wenger w audycji dla BEIN Sports postanowił odnieść się do ostatnich doniesień, jakoby był blisko przejęcia sterów w AC Milan, stwierdzając, że są to jedynie “fake newsy” 

Kiedy wszystko zdawało się potwierdzać prawdziwość owych doniesień – w końcu sam zainteresowany zapowiedział swój powrót do pracy trenera w styczniu przyszłego roku, a nowym dyrektorem w w przeciętnie sobie radzącym Milanie został długoletni przyjaciel i współpracownik Wengera z Arsenalu – Ivan Gazidis, Francuz posotanowił stanowczo zdementować pogłoski o swoich negocjacjach z mediolańskim klubem.

“Wszystko, to mogę na ten temat powiedzieć, to to, że te wiadomości są nieprawdziwe. Jeśli podpisałbym z kimś kontrakt – powiedziałbym to Wam. To po prostu “fake newsy” “ – rozpoczął Francuz.

“Nie mam władzy nad wszelkimi doniesieniami na mój temat, jednak mam władzę nad tym, co robię. Mogę więc ponownie potwierdzić, że te wiadomości są fałszywe” 

“Jak już mówiłem, nie chcę pracować w Anglii, ponieważ spędziłem bardzo dużo czasu w Arsenalu, i byłoby to dziwne, gdybym zdecydował się na trenowanie ich ligowego rywala” 

“Na ten moment, nie mogę Wam powiedzieć nic więcej na temat mojej przyszłości, bo sam nie wiem, gdzie ona będzie. Nie wiem, gdzie trafię. Na pewno przyjmę posadę w jakimś klubie, jednak nadal nie wiem, w którym” – zakończył Francuz.

1 grudnia stanowisko w Milanie przejmie Ivan Gazidis, wieloletni dyrektor sportowy Arsenalu, który spędził w klubie z północnego Londynu ponad dziesięć lat.

 

 

Facebook Comments