Aktualności

“Czujemy chemię w zespole”

Siedem wybić, sześć odbiorów, cztery udane wślizgi, dwa przechwyty i blok: to statystyki Roba Holdinga przeciwko Liverpoolowi w sobotni wieczór.

Środkowy obrońca Arsenalu zagrał świetne zawody przeciwko ofensywnemu trio z Liverpoolu. Mane, Salah i Firmino nie wyróżniali się tak jak w spotkaniach z innymi przeciwnikami. Oto, co Holding powiedział po meczu:

Na temat spotkania…

To było szybkie tempo i wiedzieliśmy, że tak będzie z ich stylem gry i sposobem, w jaki graliśmy w tym sezonie. Tak było od początku do końca i udało nam się wywalczyć remis, choć mogło być lepiej. Gdybyśmy przegrali ten mecz, byłby to pech. Bierzemy remis i miejmy nadzieję, że następnym razem zdobędziemy trzy punkty.

O pozytywnym nastawieniu kibiców…

Tak, zdecydowanie. Fani byli dzisiaj fantastyczni. Wspierali nas, gdy straciliśmy bramkę i to nas podniosło. To buduje pewność siebie na boisku. Jeśli wszyscy są razem, nie ma rzeczy niemożliwych. Będziemy dalej naciskać.

Czy jesteśmy na poziomie Liverpoolu…

To bardzo konkurencyjna i wyrównana liga. Chelsea, Man City i Liverpool świetny początek sezonu, ale my jesteśmy tuż za nimi. Musimy ciągle zyskiwać punkty, bo nigdy nie wiadomo, co może się wydarzyć w dalszej części sezonu.

O duchu walki i wspólnocie…

Tutaj jest naprawdę dobra chemia zespołowa i zwycięska mentalność. Nie tracimy wiary i będziemy walczyć do końca. Nigdy się nie poddamy, będziemy kontynuować naszą grę, by zdobyć to, na co zasłużyliśmy.

Facebook Comments