Aktualności

Ramsey: Nie mam pojęcia, dlaczego wycofano nowy kontrakt

Walijczyk zastanawia się, z jakiego powodu rozmowy o nowej umowie zostały zerwane, a w międzyczasie Unai Emery wysyła zawodnikowi jasny komunikat.

Pomocnik Arsenalu w wypowiedzi dla Evening Standard powiedział, że nie ma pojęcia, dlaczego klub zdecydował się zrezygnować z zaproponowania mu nowej umowy:

“Wszyscy wiedzą, że kontrakt został po prostu zabrany mi sprzed nosa. Nie wiem dlaczego, bo jeszcze kilka tygodni wcześniej doszliśmy do porozumienia i byłem gotowy go podpisać. Coś się wydarzyło, ale nie mam pojęcia co. Musiałem opuścić głowę, zacisnąć zęby i starać się pomóc drużynie. Zobaczymy, co z tego wyniknie.”

“Mam nadzieję, że w końcu ktoś mi to wyjaśni. Jeśli był powód, to oczywiście to zaakceptuję. Na ten moment nie wiem, dlaczego tak się stało i sam o to nie pytałem.”

“Takie rzeczy się zdarzają. Tak naprawdę w tej chwili nie myślę o tym za dużo. W ostatnim tygodniu zostałem ojcem bliźniaków, więc jestem szczęśliwy, a inne rzeczy odeszły na bok. Nie narzekam, skupiam się na futbolu i tym, by pomóc drużynie jak tylko się da.”

Hiszpański szkoleniowiec Kanonierów w wywiadzie dla Sky Sports odniósł się do sytuacji Ramseya i wydaje się, że obaj panowie dochodzą do podobnej konkluzji:

“Ja skupiam się tylko na kolejnym spotkaniu i tego samego wymagam od każdego zawodnika. Między nami wszystko jest jasne. W czwartek zagrał z pełnym zaangażowaniem i z jednym celem – by pomóc drużynie. Jestem zadowolony z jego występu przeciwko Sportingowi, zarówno jeśli chodzi o rolę w zespole, jak i indywidualnie.”

“Aaron może się zastanawiać, myśleć o przyszłości, rozmawiać z władzami i tak dalej. Każdy piłkarz ma swoje własne sprawy, te kontraktowe również. Dla mnie, dla nas, dla całej drużyny – najważniejsze jest jednak, by pozostać razem i być coraz lepszymi z każdym treningiem. Skupiam się na niedzieli i chcę, by każdy z graczy myślał podobnie.”

Facebook Comments