Raporty

Kanonierzy w reprezentacjach

Dziewięciu zawodników pierwszego zespołu Arsenalu reprezentowało swoje kraje podczas przerwy reprezentacyjnej. O to jak zaprezentowali się w kadrach narodowych.

Alex Iwobi:

Alex Iwobi asystował w wygranym 4-0 meczu kwalifikacyjnym Pucharu Narodów Afryki z Libią. Następnie zagrał całe spotkanie rewanżowe, wygrane przez reprezentację Nigerii 3-2.

Henrikh Mkhitaryan:

Mkhitaryan rozegrał całe spotkanie z Gibraltarem, które jego reprezentacja przegrała 1-0. W kolejnym meczu poszło mu znacznie lepiej, kiedy to dwukrotnie asystował, oraz strzelił bramkę w meczu z Macedonią, rozgrywanym w ramach Ligi Narodów.

Mohamed Elneny:

Elneny zaliczył asystę w wygranym 4-1 meczu przeciwko Eswatini, oraz rozegrał całe spotkanie rewanżowe wygrane przez Egipt 2-0.

Granit Xhaka:

Granit Xhaka rozegrał 90 minut w przegranym 2-1 meczu Szwajcarii z Belgią, w ramach Ligi Narodów. Udało mu się także asystować przy bramce Harisa Seferovica, w wygranym 2-1 meczu z Islandią.

Lucas Torreira:

Torreira zaliczył asystę w przegranym 2-1 meczu Urugwaju z Koreą Południową. Zagrał również 74 minuty w przegranym 4-3 meczu z Japonią.

David Ospina:

Ospina zagrał pełne 90 minut w wygranych spotkaniach Kolumbii 4-2 nad USA, oraz 3-1 nad Kostaryką.

Aaron Ramsey:

Ramsey rozegrał 90 minut w przegranym 4-1 meczu z reprezentacją Hiszpanii.

Pierre-Emerick Aubameyang:

Aubameyang wystąpił w wygranym 3-0 meczu Gabonu z Sudanem Południowym.

Sokratis:

Grek rozegrał 90 minut w wygranym 1-0 meczu z reprezentacją Węgier. W wygranym 2-0 meczu z Finlandią opuścił boisko w przerwie.

Bernd Leno:

Leno nie wstał z ławki rezerwowych w przegranych meczach jego reprezentacji, kolejno 3-0 z Holandią, oraz 2-1 z Francją.