Aktualności

Torreira – Uwielbiam stadiony pełne kibiców

Od samego początku, Lucas Torreira był porównany do Marco Verrattiego – nowy pomocnik Arsenalu jest natomiast wielkim fanem pomocnika PSG. 22-latek rozmawiał z Arsenal Media o tych podobieństwach, a także o swoich ambicjach na przyszłość. Oto co powiedział:

Jakich zawodników grających na Twojej pozycji podglądasz? Czy Marco Verratti jest dla ciebie inspiracją?

Staram się patrzeć na najlepszych zawodników i podkradać coś od każdego z nich. Kiedy jestem na boisku, staram się tworzyć własny styl i wnosić swój wkład do zespołu. Prawdą jest, że naprawdę lubię Verrattiego. Spędziłem dwa lata w jego byłym klubie w Pescarze, a kibice porównywali mnie do niego.

To nowy początek dla Ciebie, ale także nowy początek dla Arsenalu, a nowy trener Unai Emery…

Lubię Arsenal, ponieważ jest to topowa drużyna. To świetny klub grający w najlepszej lidze na świecie. Jestem również podekscytowany graniem z moimi nowymi kolegami z drużyny. Zawsze podążałem za Arsenalem, ponieważ lubię ten ścisk w Premier League. Stadiony są zawsze pełne! Te rzeczy są dla mnie źródłem motywacji. Właśnie dlatego jestem tu dzisiaj.

Których piłkarzy Arsenalu zdążyłeś już poznać?

Znam wielu graczy Arsenalu. Miałem okazję spotkać się z niektórymi z nich dziś rano i powiedzieć “cześć”. Nie mogę się doczekać rozpoczęcia treningu z nimi.

Powiedziałeś, że jesteś bardzo podekscytowany graniem w Arsenalu. Czy możesz spojrzeć do kamery i powiedzieć coś dla kibiców?

Chciałbym podziękować fanom za całą miłość i wsparcie, którym dzielili się ze mną na portalach społecznościowych. Jestem tu dzisiaj jako nowy zawodnik Arsenalu, a wkrótce się zobaczymy. Będziemy cieszyć się tą piękną chwilą. Uściski dla Was!

Źródło: Arsenal.com

 

Facebook Comments