Aktualności

Nwankwo Kanu: Boss jest dla nas wszystkich ojcem

Nwankwo Kanu – jedna z legend klubu obecnych na Emirates Stadium, podczas pożegnalnego domowego meczu Arséne’a Wengera wspomniała i podziękowała Francuzowi za to, czego mogła się od niego nauczyć.

Były reprezentant Nigerii powiedział, że ważne dla niego było to by być na stadionie i złożyć wyrazy szacunku menedżerowi, który odegrał tak ważną rolę w jego karierze.

“Był dla nas jak ojciec”, powiedział Kanu dla Arsenal Player. “Kiedy byłem jeszcze zawodnikiem Interu Mediolan, zrobił dla mnie wszystko, by sprowadzić mnie do Arsenalu na sześć miesięcy. Jest to osoba, z którą chcesz być i chcesz ją wspierać.”

“W tamtym czasie nikt we mnie nie wierzył. Ludzie mówili: ‘Właśnie wychodzisz ze szpitala, czy potrafisz grać w piłkę?’ Ale on wierzył we mnie i kiedy tu przyjechałem, nie zawiodłem go. To dlatego jestem tu dzisiaj.”

“Bardzo podobało mi się to, co dzisiaj miało miejsce. To bardzo dobry pokaz szacunku, widziałem wielu ludzi ubranych na czerwono, mówiących ‘Merci Arsène’.”

“Po meczu nikt nie opuścił swojego miejsca, wszyscy zostali na stadionie, aby go wspierać, pożegnać się i podziękować mu za wszystko, co zrobił dla klubu” – zakończył Nigeryjczyk.

Facebook Comments