Aktualności

Thierry Henry: Nie mogę być spokojny

Arsenal ma tylko dwa punkty przewagi nad Burnley, które zajmuje szóstą lokatę w ligowej tabeli. Były napastnik Thierry Henry obawia się, że wybory Arsene’a Wengera w Premier League mogą być przeszkodą w pozostaniu w top-six.

“Dwa tygodnie temu powiedziałem, że Burnley ma tylko dwa punkty straty do Arsenalu, a ludzie mówili: ‘Spokojnie, zrelaksuj się’. “Nie, nie mogę być spokojny, ponieważ są naprawdę tylko dwa punkty za Arsenalem” dodał ekspert w Sky Sports.

“To jest trochę dziwne, ponieważ chcesz skupić całą uwagę na Lidze Europy. Naprawde wspaniale było zobaczyć dzisiaj Joe Willocka i Reiss’a Nelsona tydzień temu – chcesz oglądać młodych zawodników – ale z minuty na minutę gra wyglądała coraz gorzej. Nie można myśleć: ‘wymieńmy cały skład i grajmy na luzie w Premier League’, myśląc o Lidze Europejskiej.”

“Jeśli odpadną z Atletico Madryt, będą musieli stoczyć walkę z Burnley – gdzie niesamowitą robotę wykonuje Sean Dyche – i może być tak, że zostaną z niczym na koniec sezonu.”

“Nie sądzę, że tak się stanie – może to tylko czarny scenariusz dla Arsenalu – ale dzisiaj zrezygnowali z wystawienia podstawowych zawodników i przegrali mecz. Trzeba dokładnie przemyśleć, jak rozegrać te ostatnie gry.”

Facebook Comments