Aktualności

Mohamed Elneny: Mam marzenie do zrealizowania

Egipcjanin ostatnio podpisał nową umowę z klubem, ale już w lecie zdecydował się podjąć decyzję, że zostanie. Mówiło się o tym, że wyjedzie z północnego Londynu do innego klubu, ale nalegał, że chce zostać i walczyć o swoje miejsce.

“Tak, kilka klubów interesowało się mną, ponieważ nie grałem wystarczająco dużo i chyba wydawało im się, że mogą mnie kupić bądź nakłonić do wypożyczenia” powiedział Elneny dla Arsenal Player.

“Słyszałem o tym w mediach tak samo jak wszyscy inni i wcale mnie to nie interesowało. Rozmawiałem z ludźmi tutaj w klubie i powiedziałem im: ‘Nie chcę odejść, chcę walczyć o swoje miejsce w składzie’.”

“Ufam sobie, mam marzenie, do którego dążę i nie zamierzam z niego rezygnować. Założyłem sobie wysokie cele, a jednym z nich jest gra dla jednego z największych klubów na świecie – chcę zostać.”

“Szefostwo klubu z przyjemnością przyjęło moją decyzję o zostaniu i na tym się skończyło. Niektórzy ludzie mówili: ‘Nie grasz wystarczająco dużo, może powinieneś wyjechać lub udać się na wypożyczenie”, ale ja chciałem się sprawdzić.”

“Pierwszy mecz tego sezonu rozegrałem w meczu o Tarczę Wspólnoty i udowodniłem, że mogę grać dla Arsenalu i będę walczył o moją pozycję.”

Facebook Comments