Aktualności

Danny Welbeck – Jestem zadowolony

Danny Welbeck odegrał kluczową rolę w ostatnim ligowym meczu przeciwko Southampton. Reprezentant Anglii zaliczył asystę przy pierwszej bramce, drugą sam strzelił, następnie nie trafił do pustej bramki z bliskiej odległości po to, by ostatecznie wbić rywalom trzeciego gola, który zapewnił 3 punkty drużynie Kanonierów.

Oto co Danny Welbeck miał do powiedzenia po meczu:

O tym, co się stało na końcu…

Oczywiście wiedzieliśmy, że będzie to wyrównane spotkanie. Southampton jest w trudnej sytuacji, podobnie jak my. Obie drużyny chciały zdobyć komplet punktów. Szkoda, że pod koniec gry odrobinę wymknęło nam się to spod kontroli, co skutkowało napiętą atmosferą na boisku. Ale to pokazuje tylko poziom konkurencyjności.

O swojej asyście i dwóch bramkach…

Tak, cieszę się z asysty. Każdy się, kiedy zdobywa bramki. Natomiast kiedy gra się na jeden kontakt z takimi zawodnikami jakich mamy w drużynie równie łatwo jest komuś dograć piłkę. Jestem zadowolony ze swojej dzisiejszej postawy.

O zwiększonej pewności siebie w ostatnim czasie…

Wiem, że jeśli dostanę szanse przed bramką, muszę ją wykorzystać. Dzisiaj miałem naprawdę dobry dzień. Zrobiłem to, co do mnie należało i dzięki temu cała drużyna zyskała 3 punkty, więc jestem z tego zadowolony.

O zbliżającym się końcu sezonu …

Mój umysł jest nastawiony jest już tylko i wyłącznie na następne spotkanie. Mistrzostwa Świata są zupełnie inną sprawą. Natomiast wracając do Ligi Europy – na pewno czeka nas ciężki mecz mimo dobrego wyniku wypracowanego na własnym stadionie. To będzie trudna gra, więc musimy być w stu procentach skoncentrowani.

Facebook Comments