Aktualności Oceny pomeczowe

Oceny: Bournemouth- Arsenal

W czasie kiedy piszę ten tekst relaksują się przy snookerze, Alexis Sanchez zapewne patrzy na ceny domów przyjaznych psom w Manchesterze. Czy możemy się mu dziwić? Absolutnie nie. Gdybym był zawodnikiem tego formatu i musiał się męczyć w takim klubie jak Arsenal to już dawno spakowałbym manatki. Wczoraj Arsenal znowu się popisał i przegrywając z Wisienkami dał kolejny powód Sanchezowi do opuszczenia klubu oraz nam kibicom do zastanowienia się co się stało z naszym ukochanym klubem.

Po wczorajszym meczu długo zastanawiałem się jakie oceny mogę wystawić “bohaterom” wczorajszego spotkania i doszedłem do wniosku, że ocenianie ich nie ma sensu. Każdy zawodnik, poza Jackiem Wilsherem, powinien dostał notę 0/10. Stwierdziłem, że po co się denerwować i zrównywać zawodników z błotem po raz kolejny, gdyż nie daje to żadnej satysfakcji. Jedynym piłkarzem, który pokazał wczoraj serce do walki i dobrą grę był wcześniej już wspomniany Wilshere, pozostała część drużyny w zasadzie powinna pożegnać się z podstawową jedenastką. Nie było widać absolutnie żadnej ambicji i woli walki, co w dodatku z widocznym brakiem umiejętności dało, i w zasadzie w ostatnim czasie cały czas daje, mieszankę wybuchową.

Zadaje sobie pytanie, co w klubie teoretycznie jednym z najlepszych w Anglii robią tacy zawodnicy jak Elneny, Walcott, Welbeck, Chambers, Xhaka czy inne Holdingi. Ja wiem, że jesteśmy kibicami i powinniśmy murem stać za klubem, ale ja osobiście już po prostu nie mam siły. Oglądanie Arsenalu sprawia mi ból i mam nadzieję, że skończymy ten sezon nawet za Burnley, nie wygrywając nic. Może takie coś sprawi, że zarząd Arsenalu i Arsene Wenger stwierdzą, że najwyższy czas skończyć tą farsę. Francuz się ewidentnie się pogubił a jego upartość i buta tylko szkodzą klubowi.

Szkoda, po prostu szkoda, że Arsenal staje się na naszych oczach klubem średnim i nie oszukujmy się, dopóki Wenger Arsenalu nie opuści, to będzie coraz gorzej. Często słyszę ludzi mówiących, że menedżer przecież nie gra tylko zawodnicy, ale zadam bardzo proste pytanie- kto tych zawodników sprowadził do klubu?

Ament

Facebook Comments