Aktualności

Wenger dementuje plotki o zainteresowaniu Aubameyangiem

Menadżer Kanonierów otwarcie zadeklarował, że pozyskanie napastnika Borussi Dortmund nie wchodzi w grę w bieżącym okienku transferowy

Francuz odniósł się oczywiście do ostatnich doniesień, które łączyły reprezentanta Gabonu z północnym Londynem, jako potencjalnego zastępcę Alexisa Sancheza.
Chilijczyk zostanie wolnym zawodnikiem wraz z zakończeniem tego sezonu, o ile do tego czasu nie dojdzie do porozumienia z działaczami Arsenalu w sprawie swojego nowego kontraktu – co na tą chwile wydaje się wielce wątpliwe. Podobno Arsene Wenger preferuje sprzedać swoją największą gwiazdę już w styczniu, niż oddać go za darmo w letnim okienku transferowym.
Niemniej jednak, Boss zapytany na piątkowej konferencji prasowej o to, czy Aubameyang jest na tą chwile celem transferowym Kanonierów zdecydowanie zaprzeczył, mówiąc, że Gabończyk nie jest brany pod uwagę jako potencjalne wzmocnienie w najbliższym czasie.

Inną plotką transferową do której odniósł się Francuz jest przejście Theo Walcotta do Southampton. Anglik ostatnimi czasy dostaje coraz mniej szans od Wengera, regularnie pomijany przy ustalaniu podstawowej 11, i czasami nie łapiący się nawet do kadry meczowej. Nie dziwią więc pogłoski o zainteresowaniu jego osobą Świętych, ale też Evertonu czy West Hamu.
I tu jednak Wenger stanowczo odrzucił możliwość sprzedaży Anglika „Chciałbym aby został”
„Słyszałem o zainteresowaniu ze strony Southampton, ale osobiście bardzo chciałbym aby został z nami”

Facebook Comments