Bez kategorii

Bellerin: Jestem rozczarowany po spotkaniu z Chelsea.

Hector Bellerin zanotował najwięcej celnych podań do swoich kolegów z drużyny w pierwszej połowie spotkania Chelsea – Arsenal. Hiszpan, na pomeczowej konferencji prasowej postanowił zabrać głos na temat wczorajszego meczu.

“Jestem rozczarowany, ponieważ mieliśmy szansę wygrać. Będąc uczciwym, ekipa Conte również miała kilka kluczowych sytuacji, których nie zdołała wykorzystać. Myślę jednak, że gdybyśmy byli bardziej skuteczni na początku gry, inaczej by się to potoczyło” – powiedział Hiszpan.

“Oczywiście wiemy, że trudno jest przyjechać na Stamford Bridge i wywieźć stamtąd 3 punkty. Nie możemy być do końca zawiedzeni, ponieważ remis to również niezły wynik. Rozczarowujące jest jednak to, że mieliśmy sytuacje, gdzie nie potrafiliśmy wpakować piłki do siatki i to boli najbardziej”.

“Czasami spotkanie nie toczy się tak, jak powinno, a to oznacza, że jesteśmy zbyt słabi, aby wygrać. W ostatnich meczach udało nam się zwyciężyć i nabraliśmy pewności siebie. Byliśmy w stanie pokonać Chelsea. Uważam, że jest dużo pozytywów po tym spotkaniu”.

Facebook Comments