Wywiady

Wenger: Jeśli to ja jestem problemem, przepraszam, ale myślę, że przegrywamy razem

Arsene Wenger udzielił wywiadu dla stacji Sky Sports, gdzie wypowiedział się na temat dzisiejszego blamażu z Liverpoolem.

“Wynik tego spotkania jest konsekwencją naszej gry. Zaprezentowaliśmy się fatalnie. Liverpool pokonał nas psychicznie, a my nie byliśmy w stanie się im przeciwstawić. W wielu sytuacjach ułatwialiśmy im sprawę, gdyż popełnialiśmy dużo błędów”.

“Zaczęliśmy dominować na początku drugiej połowy, ale niestety trzecia bramka dla ekipy z Anfield zabiła ten mecz. Potem nie byliśmy w stanie im odpowiedzieć. Mentalnie przegraliśmy. Występ był rozczarowujący”.

“Bramka Mane była dla mnie wielkim zaskoczeniem, kompletnie się tego nie spodziewałem. Nie możemy jednak działać pod wpływem emocji, ale wydaję mi się, że powinniśmy nabrać do tego dystansu. Nasi gracze wyjeżdżają teraz na mecze reprezentacyjne, a my musimy przemyśleć co dziś poszło nie tak”.

“W ostatnich meczach radziliśmy sobie naprawdę dobrze, dlatego ta porażka jest takim zaskoczeniem i rozczarowaniem. W konsekwencji spada nam nasza pewność siebie, co nie jest korzystne. Powinniśmy jednak zapomnieć o tym meczu i skupić się na tym co będzie dalej, bo to jest najważniejsze”.

“Jeśli to ja jestem problemem, przepraszam, ale myślę, że przegrywamy razem. W następnym spotkaniu nie pozostało nam nic innego jak zaprezentować się z lepszej strony” – zakończył Francuz.

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *