Aktualności Spekulacje transferowe

Arsenal ciągle walczy o Francuza

Działacze Kanonierów nie ustają w wysiłkach, aby to okienko transferowe spowodowało diametralny wzrost jakości w drużynie. Do ekipy już dołączy Sead Kolasnic, a póki co kibice Arsenalu mogą być zadowoleni z napływających plotek transferowych. Oby tylko na plotkach się nie skończyło. 

Najgorętszą wiadomością jest to, że Arsenal ciągle walczy o pozyskanie Kyliana Mbappe. Teraz na stole leży ponoć 125 mln funtów !!!. Informacja ta jest tak nieprawdopodobna, że chyba większość kibiców nie sądzi, że Arsene Wenger naprawdę wyda taką ilość pieniędzy na jednego, w dodatku bardzo młodego zawodnika. Media podają jednak, że francuski trener jest w kontakcie z rodziną Kyliana i prezentuje im jakie możliwości rozwoju będzie miał Kylian w północnym Londynie.

Inną sprawą jest przyszłość Kierana Gibbsa, który prawdopodobnie pożegna się z drużyną Arsenalu. Do drużyny dołączył Sead Kolasnic, a akcje Nacho Monreala stoją wyżej niż Anglika. Trudno będzie, znaleźć miejsce w ekipie dla 3 lewego obrońcy, więc to Gibbs jest w pierwszy w kolejce do odejścia. Kwota odstępnego o jakiej się mówi waha się od 8 do 15 mln funtów.

Na koniec warto wspomnieć, że wszystkie media już głośno i stanowczo twierdzą, że Alexander Lacazette trafi w końcu do Londynu. Z najnowszych doniesień wynika, że francuz ma być w drodze do Anglii, aby przejść testy medyczne. Warto też dodać, że Ol. Lyon poczynił już kroki w celu zapełnienia luki po napastniku. W ostatnich dniach do klubu dołączył Mariano, wychowanek Realu Madryt, natomiast wcześniej również Bernard Traore zdecydował się dołączyć do klubu z Francji.

Pozostaje więc czekać na oficjalną informację klubu czy Lacazette przywdzieje w kolejnym sezonie koszulkę z armatką na piersi.

Źródło: www.espn.co.uk

 

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *