Aktualności Wywiady

Jeff Reine-Adelaide: Jak Thierry Henry mi pomógł.

Thierry Henry podczas swojej kariery inspirował wielu młodych zawodników. Także po zawieszeniu butów na kółku dalej jest wzorem dla młodzieży, a także chętnie pomaga adeptom piłkarskiej sztuki.

Niewątpliwie Francuz jest postacią, która może wywrzeć wielki wpływ na wielu graczy. Jednym z nich jest Jeff Reine-Adelaide, który otwarcie mówi, jak bardzo podziwiał karierę byłego napastnika Arsenalu.

“Wszyscy zawodnicy powinni patrzeć na Henry’ego oraz Pires’a i prowadzić swoją karierę tak jak oni, gdyż to są idealne wzorce.”

“To są zwykli, prostolinijni  ludzie, zawsze gotowi z nami rozmawiać i śmiać się. Spędzają mnóstwo czasu z młodymi zawodnikami, dyskutując z nami i dając rady.”

“Poza boiskiem, byłem na wspólnym obiedzie z Henrym dwa albo trzy razy i okazał się świetnym facetem. Zawsze bardzo mnie wspierał i jestem mu za to wdzięczny.”

“Zawsze podziwiałem, nie chce użyć słowa arogancje, jego ogromną pewność siebie i zuchwałość. Wiedział dokładnie kim jest. Miał pewność siebie i był liderem drużyny.”

Źródło: Arsenal.com

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *