Aktualności Wywiady

Theo Walcott: Byliśmy gotowi od samego początku

Wczoraj większość oczu była skupiona na powrocie po długiej kontuzji Welbecka. Jednak nie należy zapomnieć, że inny Anglik też miał ogromy udział we wczorajszym zwycięstwie. Zapraszamy do pomeczowej wypowiedzi zdobywcy 3 bramek.

O spokojnym zwycięstwie

Wiemy jak to bywało kiedy jechaliśmy do Southampton i mieli oni zwyczaj stawiać nam ciężkie warunki. Ale tym razem byliśmy gotowi od samego początku. To przyjemne, że stworzyliśmy wiele okazji i pokazaliśmy im miejsce w szeregu oraz że zachowaliśmy czyste konto, co jest dla nas celem w każdym meczu.

O tym czy hat-trick był swego rodzaju wbiciem szpilki w swoją byłą drużynę

Wcale nie traktuję tego w ten sposób. Minęło wiele czasu, miałem wiele wspaniałych chwil i Southampton zawsze będzie w moim sercu, nie mam co do tego wątpliwości. Zawsze cieszyły mnie chwile gdy grałem tutaj i dzisiejszej nocy było tak samo. Zagraliśmy dzisiaj wspaniałe zawody, a Southampton jest silną drużyną. Zdecydowanie dobrze spisują się w pucharowych zmaganiach. Cieszyłem się ze dotarli do finału EFL Cup. Ale wracając do nas, dzisiaj było dużo zmian w zespole, ale pomimo tego poradziliśmy sobie świetnie na murawie.

O braku Wengera przy ławce trenerskiej

Byliśmy na boisku i staraliśmy się robić to co do nas należy. Kiedy wszystko idzie po naszej myśli to świetnie. To oczywiście ważne dla managera być blisko drużyny podczas meczu, ale był z nami przed meczem, w przerwie i po meczu, jednak my też znamy swoje zadania. Gramy już wiele lat, mamy mnóstwo doświadczenia i bardzo chcieliśmy dzisiaj wygrać ten mecz.

 

Źródło: Arsenal.com

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *