Raporty

RAPORT O WYPOŻYCZONYCH: Debiut Campbella!

Wypożyczeni z Arsenalu zawodnicy, na czele z Joelem Campbellem i Wojciechem Szczęsnym, po raz kolejny wystąpili (niektórzy niestety nie) dla swoich klubów, w celu zasmakowania gry w pierwszym składzie w większym wymiarze czasowym niż miałoby to miejsce w klubie z Północnego Londynu. Oto, jak wypadli:

JOEL CAMPBELL (SPORTING 2:1 Porto) – Kostarykanin zadebiutował w barwach wicemistrzów Portugalii, zmieniając w 69. minucie jednego ze strzelców bramek dla Sportingu – Gelsona Martinsa.

WOJCIECH SZCZĘSNY (Cagliari 2:2 ROMA) – Reprezentant Polski rozegrał całe spotkanie, ale powstrzymał gospodarzy na tyle, by jego klub mógł zdobyć pełną pulę punktową. Bramkarz interweniował trzykrotnie.

TAFARI MOORE (UTRECHT II 0:2 PSV II) – “Produkt” Akademii Arsenalu wystąpił w spotkaniu z rezerwami PSV Eindhoven w pełnym wymiarze czasowym.

DAN CROWLEY (OXFORD UNITED), RYAN HUDDART (EASTLEIGH) I STEFAN O’CONNOR (MVV MAASTRICHT) byli nieużytymi rezerwowymi w spotkaniach swoich drużyn. JULIO PLEGUEZUELO (MALLORCA) był poza meczową osiemnastką.

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *